اینترنت پرسرعت بی‌سیم

شرکت همگام ارتباط گستر به عنوان نماینده رسمی آواگستر اولین سرویس‌دهنده اینترنت بی‌سیم ثابت اشتراکی در تهران از سال ۱۳۸۵ تا کنون است. این سرویس امکانی را فراهم می‌آورد که کاربر با نصب یک دستگاه گیرنده بی‌سیم (CPE) در بالکن، پشت بام یا بلندترین نقطه ساختمان خود از ارتباط اینترنت یا اتصال بین شعب با سرعت بسیار بالا (تا ۱۰۰ مگابیت) به صورت متقارن یا نامتقارن بهره‌مند گردد. آواگستر با پوشش جغرافیایی وسیع در تهران (و به زودی در چند شهر بزرگ کشور) امکان ارایه این سرویس را برای متقاضیان فراهم نموده است.

این سرویس به دلیل محدودیت‌های ارایه سرویس مبتنی بر بسترهای مخابراتی نظیر ADSL2+ و نیز در بین کاربرانی که نیاز به ارتباطی پایدار و دارای پهنای باند دریافت و ارسال (آپلود) بالا هستند محبوبیت دارد، لیکن به دلیل این که ارایه این سرویس مستلزم وجود دید مستقیم بین تجهیزات سمت مشتری با یکی از دکل‌های مخابراتی ما می‌باشد، لذا هنگام ارسال سفارش می‌بایست از روی نقشه محل دقیق محل دریافت خود را مشخص نمایید تا کارشناسان این شرکت نسبت به انجام امکان سنجی به صورت حضوری یا غیرحضوری (به صورت رایگان) با هماهنگی با شما در اسرع وقت اقدام نمایند.

همچنین، در صورتی که در ساختمان شما افراد دیگری نیاز به اتصال به اینترنت دارند، می‌توانید با نصب یک دستگاه سوییچ در کنار آنتن به صورت مرکزی اینترنت با قابلیت اشتراکی و یا مستقل داشته باشید و از این طریق هزینه‌های راه‌اندازی و تجهیزات را در بین ساکنین تقسیم نمایید. گفتنی‌ست، هیچگونه تداخلی در حالت اشتراک مستقل برای کاربران وجود نخواهد داشت و هر کاربر به صورت جداگانه قرارداد خود را با آواگستر منعقد می‌نماید.

اینترنت پرسرعت +ADSL2

+ADSL2 یا خط دیجیتالی نامتقارن، نوعی ارتباط پرسرعت دیتا جهت دسترسی به اینترنت است که از طریق خطوط تلفن معمولی بدون اشغال شدن خط تلفن ارایه می‌گردد. +ADSL2 در واقع یکی از انواع خدمات و محصولات خانواده xDSL می‌باشد که به منظور انتقال پرسرعت دیتا بر روی سیم تلفن مسی موجود در شبکه تلفنی (PSTN) طراحی گردیده است و میلیون‌ها کاربر در کشور از این طریق به شبکه جهانی اینترنت متصل شده‌اند.

اینترنت پرسرعت +ADSL2 یکی از مهم‌ترین خدمات ارتباط گستر محسوب می‌شود که در بسیاری از شهرهای کشور قابل ارایه به مشتریان می‌باشد. مهم‌ترین ویژگی این سرویس، برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت به صورت دائم با هزینه‌های مقرون به صرفه برای کاربران خانگی و دفاتر کاری می‌باشد. این خدمات با سرعت‌های ۵۱۲ کیلوبیت تا ۱۶ مگابیت از طریق بسته‌های متنوع تعرفه‌ای به کاربران سراسر کشور و در بیش از ۱۴۰۰ مرکز مخابراتی عرضه می‌گردد.

گفتنی‌ست، ارتباط گستر با پیاده سازی سیستم هوشمند در شبکه ADSL2+ کشوری خود، سرویس‌های ارزش افزوده (تلفن اینترنتی، سرویس ویدئو درخواستی VOD، سرویس بازی آنلاین Gaming و …) و نیز تعرفه‌های نیم بهاء و یک سوم بهاء برای بیش از ۱۰۰۰ وب سایت و اپلیکیشن ایرانی را به کاربران این سرویس‌ها عرضه می‌نماید.

پهنای باند اختصاصی

در دنیای کنونی، دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد تبدیل به یکی از ملزومات اساسی برای بنگاه‌های خصوصی و دولتی شده است. خدمات پهنای باند و راه‌کارهای ارتباطی تجاری ارتباط گستر (Broadband Solutions) به کسب و کار شما کمک می‌کند تا از امکانات بهتر و مطمئن‌تری نسبت به روش‌های اشتراکی نظیر xDSL جهت ارسال و دریافت اطلاعات، بهره‌مند گردید. ارتباط گستر با دید همکاری تجاری و استراتژیک، همواره در کنار شما خواهد بود تا نسبت به رقبای خود موفقیت‌های چشم‌گیرتری داشته باشید. این خدمات بر روی بسترهای ارتباطی رادیویی (Wireless) و مبتنی بر سیم نظیر خطوط تلفن، اینترانت کشوری (IXP، Intranet، و …) و فیبرنوری قابل دسترس می‌باشد.

استفاده از فن‌آوری با قابلیت اطمینان بالا با استفاده از خطوط انتقال بر پایه فیبرنوری و مایکروویو، تخصیص تمام ظرفیت پهنای باند خریداری شده در همه ساعات شبانه روز به مشتری، ظرفیت بالا از ۱ مگابیت تا ۱۰۰ گیگابیت برثانیه و قابلیت گسترش نقاط به سادگی و ایجاد شبکه ارتباط داخلی (بین شعب) از مهم‌ترین مزیت‌های پهنای باند اختصاصی شرکت می‌باشد.

امتیازات اینترنت اختصاصی :

 • عدم محدودیت سرعت تا ۱ گیگابیت در ثانیه (معادل بیش از ۱۰۰۰ مگابیت در ثانیه)
 • عدم محدودیت حجم دانلود
 • امکان ارائه پهنای باند متقارن/نامتقارن با توجه به نیاز کاربر
 • ارائه Public IP
 • عدم وابستگی به خطوط تلفن و مراکز مخابراتی
 • سرعت بالا در تحویل و راه اندازی سرویس

خدمات قبل از فروش :

  • مشاوره و امکان سنجی رایگان
  • ارایه‌ی طرح‌ های متنوع با توجه به نیازهای مشتری
  • ارایه زمانبندی جهت تحویل و راه اندازی سرویس

خدمات پس از فروش:

 • ارایه سیستم نظارت و مانیتورینگ
 • ارایه خدمات پشتیبانی شبانه روزی به صورت رایگان

چرا پهنای باند اختصاصی ارتباط گستر ؟

 • تضمین ارائه سرویس با پایداری ۹۹.۵%
 • مدیریت فرآیندها با استفاده از فناوری ITIL
 • استفاده از نرم افزارهای مانیتورینگ پیشرفته
 • نصب و راه اندازی رایگان در کمتر از ۷۲ ساعت
 • پشتیبانی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • ارائه خدمات پشتیبانی حضوری به صورت رایگان
 • ضریب بالای سطح پوشش دهی شبکه در سطح استان تهران
 • بالاترین تعداد ارتباط BGPدر بین شرکت های ارائه دهنده اینترنت

اینترنت پرسرعت برج ها و مجتمع ها

شرکت ارتباط گستر پس از سالها ارائه موفق سرویس پهنای باند اختصاصی اینترنت با تمامی امکانات و امتیازات قابل تحسین برای مشتریان محترم، بر آن شده است که دامنه خدمات خود را برای عموم گسترش دهد. به همین منظور اقدام به ارائه سرویس اینترنت پر سرعت برای برج ها و مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری نموده است.
این سرویس ویژه برای ساکنین برج ها به این دلیل می تواند جذاب باشد که قادر خواهند بود بدون اینکه با ضوابط اداری مراکز مخابراتی درگیر شوند و مدتها پشت صف های طولانی برای دستیابی به پورت های خالی مخابرات منتظر بمانند، از داشتن اینترنت پر سرعت و با کیفیت بهره ببرند. همینطور راهکاری موثر برای برج ها و مجتمع هایی است که ساختار خطوط تلفن فیبر نوری دارند و سرویس پرسرعت اینترنت برای ساکنین این برج ها به روش های متداول ممکن نمی باشد.

ویژگی های اینترنت پرسرعت ویژه برج ها و مجتمع ها :
– مزیت منحصر به فرد شخصی سازی سرعت و حجم سرویس، و مدیریت یکپارچه آن
– سرعت بسیار بالای این سرویس در مقایسه با سرعت و کیفیت محدود سرویس ADSL مراکز مخابراتی
– ارائه سرویس، بدون وابستگی به محدودیت مراکز مخابراتی
– امکان بهره مندی از این سرویس، در صورت فیبر نوری بودن خطوط تلفن
– راه اندازی سرویس بدون طی کردن مراحل اداری مراکز مخابراتی
– امکان ارائه این سرویس در کمتر از ۴۸ ساعت
– پشتیبانی ۲۴ ساعته، در تمام ایام هفته
– استقرار رایگان تجهیزات در محل برج یا مجتمع

مراحل راه اندازی سرویس :
۱.ارسال درخواست سرویس اینترنت برج ها از طریق وب سایت و یا تماس با بخش فروش
۲. انجام بازدید اولیه توسط کارشناسان ما و تکمیل اطلاعات لازم
۳. امکان سنجی توسط تیم فنی
۴. انجام توافقات نهایی با مدیریت مجتمع و تنظیم قرارداد
۵. نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه و شروع ارائه سرویس