درباره ما

در دنیای فراصنعتی امروز سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق‌اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب وکار خویش قلمداد کنند. امروزه با توجه به شرایط جدید زندگی و تغییرات سریع فناوری و نیازهای متنوع فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، زندگی انسان‌ها نیز باید از شکل سنتی، متناسب با الگوها و نیازهای جدید تغییر کند.

شرکت همگام ارتباط گستر پویا با هدف فعالیت در زمینه ارتباطات رایانه ای (شبکه های کامپیوتری) با تکیه بر بیش از ۱۸ سال تجربه و باور تخصصی نیرو های مستعد و کارشناسان خود در ابعاد مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به ارائه خدمات بوده و تلاش مینماید تا به بخشی از اهداف و سیاستهای کلان کشور در حیطه تخصصی این مقوله جامه عمل بپوشاند و به عنوان امین سازمانهای دولتی و خصوصی، خدمات مورد نیاز مشتریان خود را تأمین نماید.

شرکت همگام ارتباط گستر پویا در راستای تأمین نیازها و خواسته های مشتریان خود با بکار گیری نیرو های متخصص در زمینه های مختلف فن آوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت نموده و محدوده وسیعی از خدمات و مطالعات امکان سنجی و تمامی راهکارهای پیاده سازی را ارائه میدهد.

شبکه های کامپیوتری میبایست باتوجه به شرایط وسیاست های هرسازمان طراحی وپیاده سازی گردد . درواقع شبکه های کامپیوتری زیرساخت های لازم رابرای به اشتراک گذاشتن منابع درسازمان ها فراهم می آورند ، درصورتیکه این زیرساختها به درستی طراحی نشوند وفاکتورهای شخصی همچون هدف ازبرپاسازی شبکه ، انتظارکاربران ، قابلیت ارتقا ، امنیت وسرعت وهمچنین سرویس ها وخدماتی که قراراست برپایه ی شبکه ارائه شود درنظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری گریبانگیر مدیران وکارفرمایان درسازمان ها وشرکت ها خواهدشد دراین راستا خدمات مشاوره طراحی وپیاده سازی شبکه های کامپیوتری به منظور تضمین سرعت واستانداردهای لازم درمراحل زیرانجام می شود .